JANAMATPOST.COM :: NEWS FOR ALL

टाइटानिक फिल्मको सेक्स दृश्य किन धेरै सफा थियो

टाइटैनिकले २० बर्षको उमेरमा पहिलो थिएटरलाई हिट गरेको छ, जसको अर्थ हालको प्रसिद्ध जेम्स क्यामेरान झिक्नको बारेमा धेरै कुरा भएको छ। यो पनि यो अर्थ हो कि हामीले हाल को हप्ताहरुमा फिलिम को बारे मा धेरै दृश्यहरु को बारे मा जानकारी प्राप्त गरेको छ, र यो धेरै को चलचित्र को अन्त मा गुलाब गुलाब गुलाब गुलाब को बारे मा अनुमान को तुलना मा भाप छ। वास्तवमा, केटे विन्सेलेटले कारमा लियोनार्डो डिकोपियोियोसँग उनको भाप यौन सम्बन्धको बारेमा कुरा गरे, र उनले भर्ती गरेकी थिइन् र उनको सहभागी अभिनेताले ईियनको सहयोगको लागि धन्यवाद पाएका थिए। उनले दृश्यको बारेमा स्टेफन कल्बर्टसँग कुरा गरे,

मलाई यो लेखिएको छैन सोच्दैन। मलाई लाग््छ कि हामी यस दिन आउछौं। यो कारमा धेरै पसीने पछाडि पसेको थियो, तर हामी स्प्रे ईयन बोतलोंसँग बिस्तारै थियौ जुन हामी जुनसुकै [जस्तै जुनसुकै] हामी [जुनून] मा देख्छौं।

मलाई थाहा छैन यदि तपाईंले ती एवियन स्प्रे बोतलहरू देख्नुभयो भने, तर तिनीहरू सबै बोर्जेसी उत्पादनहरूभन्दा सचेत छन्। १५ बक्सको लागि तपाईं स्किनिरा दिनचर्याको भागको रूपमा ईआईयन पानीको साथ आफ्नो अनुहार स्प्रे गर्न सक्नुहुनेछ। टाइटैनिकको अवस्थामा उत्पादनको सम्भावना निकै बढ्यो कि ईआईयनले धेरै पछाडी, टपटिउड प्रभाव पारेको छ र यो क्षणहरू हो कि म वास्तवमा प्रशंसा गर्न सक्छु जहाँ ठूलो तम्बू चलचित्रहरूमा बजेट जान्छ। अब, केट विन्सेलेटले स्टेफन कल्बर्टसँग द लेटर शोमा स्वीकार्नुभयो कि यो पनि कारमा नजिकको नजिक पुग्ने निष्पक्ष पनी थियो, र म कहिल्यै पनि इभियनलाई बिग्रेको छैन, तर यो निश्चित रूपमा फिल्मको उत्पादनबाट एक रोचक विवरण हो।

Winslet टाइटैनिक को २० सालगिरह को प्रचार गर्न स्टीफन कोल्बर्ट संग द लेट्स मा थियो, यद्यपि उनको फिलिम माउंटेन बीच हाम्रो अझै पनि थियेटरहरुमा छ। एपिसोडको क्याट विन्सेलेट र स्टीफन कलबर्टले पनि यो सिद्धान्त परीक्षण गरे कि गुलाब र ज्याक दुवै दुर्गम ढोकामा फिट हुनेछन्, एक सिद्धान्त यो हो कि जेम्स क्यामरूनले यो दिनको प्रतियोगितामा तर त्यो विन्सलेट सबै भन्दा बढी देखिन्छ। तपाईं अभिनेत्री र ढाई रात होस्ट को shenanigans बाहिर, हेर्न सक्नुहुन्छ।

टाइटैनिकको लागि, फिलिम हाल टेलिभिजनहरूमा पुनः, फेरि छुट्टै छुट्टै वरपरको सीमित रिहाईको लागि। त्यसोभए, पपकर्नको एक ठूलो ठूलो थलोहरू जुन फिकरको तीन घण्टी रनको समय भन्दा बढि हुनेछ, र टाइटिनिकमा विभिन्न एएमसी थियेटरहरूमा अझै पकडनेछ। वा तपाईलाई थाहा छ, बस जंगली वैकल्पिक अन्त्यमा पुन: संशोधन गर्नुहोस्।

Share Button
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *